(216) 456 43 24(pbx)  (0216) 456 43 24 info@kub.org.tr
    Ana Sayfa   Galeri   Yayınlar
               
   
     
 

KÜB Teknik Komitesi’nin (Özgür MUTLU, Osman TEZEL, Kenan ÇELİKKAYA, Alev ÇANKAYALI, Uğur ŞENBİL, Yavuz ŞAHİN, Emrah KARATAŞ) hazırladığı“Kimyasal Katkı Teknolojileri” sunumu davetliler tarafından ilgiyle izlendi. Ülkemizin de gündeminde olan büyük ölçekli projelerdenAkkuyu Nükleer Santrali Projesi ile Ağır Beton ve Uzun Ömürlü Projelerde (Marmaray, Osmangazi Köprüsü, Avrasya Tüneli,Yavuz Sultan Selim Köprüsü) Kimyasal Katkıların yeri vekullanımı hakkındabilgilendirme yapıldı. 

 
 

Ekinliğe,

Moderatörlüğünü İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Hasan Yıldırım’ın yaptığı  “İnşaat, Beton ve Çimento Sektöründe Gelecek Dönem için Beklenti ve Değerlendirmeler” konulu panel ile devam edildi.Panelde yer alan konuşmacılar, İMSAD İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fethi Hinginar, Türkiye Hazır Beton Birliği Yönetim Kurulu ve Avrupa Hazır Beton Birliği ERMCO Türkiye Başkanı Sayın Yavuz IŞIK, Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve  Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu YÜF Genel Sekreteri Sayın İsmail Bulut oldu.

 
   

Panelistler, Türkiye ve dünyadaki inşaat sektörü genelinde beton ve beton katkıları üretiminin yarattığı ekonomik hacme dikkat çekerek, ülkemizin bu alandaki varlığı hakkında düşünce görüş ve tespitlerini konuklarımızla paylaştılar.

 

         
HyperLink
    KÜB DUYURU ABONELİĞİ
  KÜB duyuruları ve bültenlerinin size ulaşması için listemize kayıt olun.  
  Adınız:
 
  E-Posta Adresiniz: