(216) 456 43 24(pbx)  (0216) 456 43 24 info@kub.org.tr
    Ana Sayfa   Galeri   Yayınlar
               
FAALİYETLER
 

Üyesi olduğumuz kurumların toplantılarına katılıyoruz

İMSAD Üye Dernekler Toplantısı İstanbul Ticaret Odası tesisleri Cemile Sultan korusunda geniş çaplı bir katılımla gerçekleşti.

 

     

(KÜB) Katkı Üreticileri Birliğini temsilen katıldığımız toplantıda: derneklerin mevcut durum değerlendirmesi, sorunlar, öncelikli konular ve gelecek için beklentiler görüşüldü. Çatı kuruluş İMSAD ın hazırlayacağı sektörün sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin rapor ilgili kurumlar ile paylaşılacak.

 

Aylık olarak teknik komite toplantılarını gerçekleştiriyoruz.

     

     

     

     

 

Katkı Üreticileri Birliği bünyesinde faaliyet gösteren Komiteler: Yönetim Kurulu, Firma Temsilciler Kurulu, Teknik Komite’ dir. Teknik Komite her üye firmamızdan bir temsilci ile temsil edilir. Teknik Komite kendi arasında Dönemsel Teknik komite Lideri ni seçer. Yönetim Kurulunda alınan kararların hayata geçirilmesinde uygulamalar Teknik Komite faaliyetleri ile sağlanır.

 

 Avrupa Beton Katkıcıları Federasyonu EFCA Toplantılarına katılıyoruz.

 

Katkı Üreticileri Birliği olarak, Üyesi olduğumuz Avrupa Beton Katkıcıları Federasyonu EFCA' nın Genel Kurul, Yönetim Kurulu, Çevre ve Teknik Komite toplantılarında Ülkemizi temsil ediyoruz.

 

 EFCA (Avrupa Beton Katkı Federasyonu) verilerine göre Avrupa’nın hacimsel olarak en büyük beton ve beton katkı pazarı Türkiye’dir. Türkiye inşaat ve beton sektörü uyguladığı yenilikler, zor şartlardaki imalat teknikleri ve ürün teknolojileri ile Avrupa’da sektöründe söz sahibi ve etkin konumdadır.

 

 

Genel Kurul 19.03.2018 Brüksel                                                                       Genel kurul 1.06.2017 Stockholm

 

KÜB - KGS İşbirliği İle Ürün Denetimlerinde Şeffaflık 

 

Katkı Üreticileri Birliği (KÜB) ile Bağımsız Denetleme Kuruluşu KGS (Kalite Güvence Sistemleri) arasında yapılmış protokol ile üyelerimizin tüm tesislerinde üretilen ürünler, KGS (Kalite Güvence Sistemleri) tarafından belirli periyotlarda alınarak uygunluk testlerine tabi tutulmakta. Raporlanan test sonuçları KÜB de şeffaf şekilde duyurulmakta ve varsa uygunsuzluk takip edilmektedir.

Üye firmalarımızın ürünlerinin yapılan testlerle kalite standartlarının takibinde, uygunluk testlerinin yaptırılmasında ve raporlanmasında, KGS (Kalite Güvence Sistemi İktisadi İşletmesi) ile işbirliği içerisinde çalışmaktayız.

 

 

 

Üyesi Olduğumuz YÜF Toplantılarına ve Organizasyonlarına Katılım Sağlıyoruz

 

Derneğimizin üyesi olduğu, Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu (YÜF) Yönetim Kurulu Toplantılarında Derneğimizi temsil ediyoruz.

 

Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu 'nun organizasyonu ile Üniversitelerde Beton Ve Beton Bileşenleri Seminerlerinde Beton Katkılarını anlatmaya devam ediyoruz.

 

 

 
         
 

     

     

     

 
         
 
       
     
         
HyperLink
    KÜB DUYURU ABONELİĞİ
  KÜB duyuruları ve bültenlerinin size ulaşması için listemize kayıt olun.  
  Adınız:
 
  E-Posta Adresiniz: