(216) 456 43 24(pbx)  (0216) 456 43 24 info@kub.org.tr
    Ana Sayfa   Galeri   Yayınlar
               
   
     
  KÜB 2018-2020 DÖNEMİ SEÇİMLİ GENEL KURUL  
  Beton ve Harç Kimyasal Katkı Maddeleri Üreticileri Derneği (Katkı Üreticileri Birliği ) 'nin 20. Dönem Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı 9 Mart 2018 tarihinde Kavacık / İstanbul'da gerçekleştirildi. 2016 dan itibaren Katkı Üreticileri Birliği Başkanlığı görevini yürütmekte olan Emrah ERTİN, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun ve kariyerine yapı kimyasalları sektöründe devam etmektedir. Derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığına ikinci kez seçilen ERTİN, Basf Yapı Kimyasalları Türkiye & Orta Asya Pazar Yönetimi

Direktörlüğü görevini de eş zamanlı yürütmektedir. Katkı Üreticileri Birliği’nin yeni dönem Yönetim Kuruluna: Bora YILDIRIM (Sika Yapı Kimyasalları), Haluk ABBASOĞLU ( Draco Yapı Kimyasalları) , B.NecatiHakoğlu (POLİSAN Kimya Sanayi), Osman İLGEN (Chryso Kat Katkı Maddeler) seçilmişlerdir.

Beton ve Harç Kimyasal Katkı Maddeleri Üreticileri Derneği (Katkı Üreticileri Birliği), sektöründeki üreticileri bir çatı altında toplamakamacı ile 1998 yılında İstanbul’da kuruldu. Derneğimizin üyeleri sektördeki talebin büyük bir bölümünü karşılarken, üretim faaliyetlerinde standartların yükseltilmesi ve tüketicisini bilinçlendirilmeye yönelik çalışmaları ilke edinmiştir. Üretimin kamu ve toplum yararı doğrultusunda gerçekleştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Modern ve yenilikçi bir birlik olan Katkı Üreticileri Birliği

(KÜB)’nin, Türkiye’de ve dünya pazarında rekabet eden, ülkemiz beton katkı sektörünün önemli temsilcisi üyelerinin alfabetik sırayla isimleri; BASF Türk Kimya, CHRYSO-Katkı Malzemeleri, DRACO Yapı Kimyasalları,  FOSROC IDEA Yapı Kimyasalları, İKSA Beton Katkıları, MAPEI Yapı Kimyasalları, POLİSAN Yapı Kimyasalları, SİKA Yapı Kimyasalları ’dır. Üyesi olduğumuz İMSAD (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) YÜF (Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu) ve EFCA (Avrupa Beton Katkıcıları Federasyonu) kuruluşlarıyla ve inşaat ve beton sektörünün diğer paydaş kuruluş ve dernekleriyle aktif bir birliktelik yürütmektedir.

Katkı Üreticileri birliğine üye olan firmalar,Dernek tüzüğünde yer alan KÜB etik taahhütnameyi kabul eder ve gereğini yerine getirir. KUB üyeleri, üretimde kaliteyi sağlamak üzere birliğin denetim mekanizmasının işletilmesini gözetir.
 
         
         
         
         
HyperLink
    KÜB DUYURU ABONELİĞİ
  KÜB duyuruları ve bültenlerinin size ulaşması için listemize kayıt olun.  
  Adınız:
 
  E-Posta Adresiniz: