(216) 456 43 24(pbx)  (0216) 456 43 24 info@kub.org.tr
    Ana Sayfa   Galeri   Yayınlar
               
  LABORATUAR TEKNİSYENLERİ KURSLARI  
 

Katkı Üreticileri Birliği Üyeleri, THBB ‘nin her yıl, sektör mensuplarına yönelik düzenlediği eğitim programı kapsamında Laboratuvar teknisyenleri sertifika programlarının sponsorluğunu derneğimiz adına Dernek Üyelerimiz yapmaktadır. Haftalık kurs takviminin Beton ve Beton Bileşenleri ile ilgili bölümünde kursiyerler, üyelerimizin üretim tesislerinde ve Laboratuvarlarında iki gün boyunca eğitim almaktadırlar.

Düzenlenen eğitimler teorik ve pratik olarak iki bölümden oluşmaktadır. Teorik kısmında akademisyenler ve sektörden uzmanlar betonla ilgili çeşitli konularda ve standartlar hakkında eğitim vermektedir. Laboratuvarda yapılan eğitim ise beton ve beton bileşenleri ile ilgili deneylerin gösterilmesini ve uygulanmasını içermektedir.

2017-2018 Döneminde Kurslara destek veren üyelerimiz: BASF Yapı Kimyasalları, CHRYSO-KAT Katkı Malzemeleri, POLİSAN Kimya, SİKA Yapı Kimyasalları A.Ş dir.

 

Haziran ayında gerçekleştirilen Laboratuvar Teknisyenleri Kursu BASF Yapı Kimyasalları tarafından desteklenmiştir. BASF ın Gebze’de ki üretim Tesisleri ve Laboratuvarlarında kursiyerlere beton ve beton bileşenleri eğitimleri verildi.

 

 
 

BAZI FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYINIZ 

 

BASF Türk Kimya

CHRYSO-KAT Katkı Malzemeleri

POLİSAN Kimya

SİKA Yapı Kimyasalları

 
     
 
HyperLink
    KÜB DUYURU ABONELİĞİ
  KÜB duyuruları ve bültenlerinin size ulaşması için listemize kayıt olun.  
  Adınız:
 
  E-Posta Adresiniz: